Penzióny


Vyberte si z miestnej ponuky penziónov:

Penzión Andrej ** (3,3 km)

Tento penzión sa nachádza v centre Ružomberka, je vzdialený cca 3 km od Skiparku. Kapacita penziónu je 16 lôžok rozmiestnených v 5 izbách:

 • béžová (2 + 2)
 • zelená (2 + 2),
 • žltá (2 + 2),
 • modrá (2),
 • oranžová (1 + 1).

Izby penziónu sú zaujímavo výtvarne riešené, každá je vybavená TV/SAT, WiFi pripojením na internet, chladničkou a vlastnou kúpeľňou s WC. Podávame raňajky, ponúkame LIBRESSO – kaviareň s knižnicou, kozubom a príťažlivým interiérom pre zaujímavé a zmysluplné trávenie času. Pre viac informácií: www.penzionandrej.sk


Penzión u Šulov (3,3 km)

Penzión u Šulov sa nachádza v mestskej časti Černová v tesnej blízkosti mesta Ružomberok. Od hlavnej cesty je vzdialený 100 m. Do centra mesta sú 2 km. Od Skiparku Ružomberok je vzdialený 3,3 km. Izby sú dostupné v nasledujúcich variantoch:

 • 5x trojlôžková izba: min. 2, max. 3 osoby.
 • 2x dvojlôžková izba: min. 0, max. 2 osoby.

Izby penziónu sú vybavené LCD TV, samostatnou kúpeľňou a WC. Penzión disponuje WiFi pripojením, kaviarňou s barom a taktiež má k dispozícii priestory pre menšie firemné a spoločenské akcie, vonkajšie posedenie na terase, parkovisko.

Pre viac informácií: www.slovensko-privat.sk


Western penzión (4,2 km)

Vo Western penzióne vás privítajú celoročne otvorený areál, štýlový bar, reštaurácia, zábava, futbalové a detské ihrisko, táborisko ale aj bowling, squash, sauna. Penzión je ideálne miesto pre rodiny, letné a lyžiarske pobyty, školské výlety a firemné akcie. 

Je vzdialený len 4 km od lyžiarskeho strediska Malinô Brdo - výhodné SKI-AQUA balíky: 3 + 1 alebo 5 + 2 noci zadarmo a až 30% zľavy na skipasy. ZADARMO: biliard, stolný futbal a šípky, parkovanie a internet.       

Pre viac informácií: www.westernpenzion.sk


Penzión Sidorovo (16 km)

Vzdialený len 9 km od lyžiarskeho strediska, príjemné ubytovanie v tichej prímestskej časti Ružomberok-Biely Potok. Poskytujeme ubytovanie s kapacitou 65 lôžok:

 • 8x dvojlôžková izba s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek,
 • 5x luxusné izby so spálňou a s obývacou miestnosťou.

Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia. Ostatné služby (zdarma): stolný tenis, biliard, stolný futbal, šípky.

Pre viac informáciíwww.penzionsidorovo.sk


Penzión Villa Betula *** (26,6 km)

Ubytovanie v apartmánoch a izbách s množstvom atrakcií pre deti aj dospelých. Zážitková gastronómia, kone, snowtubing, golf, najväčšie detské ihrisko a farma s domácimi zvieratkami. To všetko nájdete v celoročnom turistickom stredisku VILLA BETULA RESORT*** pri Liptovskej Sielnici, ktoré je vzdialené od Ski & Bike Parku Malinô Brdo len 26 km. Srdcom strediska je štýlový penzión s prvotriednou reštauráciou a pestrou vínotékou, o ktorú sa stará profesionálny someliér. Vedľa penziónu je kemping s modernými mobilnými domami, karavanmi a rodinnými stanmi. Dominantou areálu je veľké detské ihrisko BABYLAND. Ponuka areálu: jazda na koni v MUSTANG ARENE alebo tréning golfu na novom odpalisku DRIVING RANGE. Súčasťou destinácie je SNOWPARK s detským lyžiarskym vlekom, umelým zasnežovaním, osvetlením, ľadovou plochou na korčuľovanie a snowtubingovou dráhou pre deti aj dospelých. 

Pre viac informácií: www.villabetula.sk


Penzión Agrothermal (15 km)

Penzión** AGROTHERMAL Bešeňová vám ponúka ubytovanie s nasledujúcimi službami:

 • každá izba a apartmány majú vlastnú kúpeľňu a WC,
 • televízor so satelitným príjmom,
 • podávanie raňajok formou švédskych stolov,
 • iba 400 m od kúpeľného areálu termálneho kúpaliska GINO Paradise,
 • strážené parkovisko v areáli penziónu,

Pre viac informácií: www.penzion-agrothermal.sk

Odporúčame ubytovanie aj na chate Hrabovo v tesnej blízkosti lyžiarskeho strediska. Viac informácií nájdete na: www.liptov.sk

Ďalšie možnosti ubytovania:Lyžiarske stredisko

Spolu 12 km zjazdoviek Spolu 12 km
zjazdoviek
Až 3,9 km dlhá zjazdovka Až 3,9 km dlhá
zjazdovka
8-miestna lanovka 8-miestna
lanovka
8 vlekov a lanoviek 8 vlekov
a lanoviek
Vyžitie aj pre nelyžiarov Vyžitie aj pre
nelyžiarov