Hotely


Vyberte si z miestnej ponuky hotelov:

Hotel Hrabovo ** (0 km)

Hotel Hrabovo je umiestnený v bezprostrednej blízkosti kabínkovej lanovky, ktorá vás vyvezie priamo na svahy strediska Malinô Brdo (960 – 1 209 m n. m.). Jednoducho, ale účelne zariadené izby majú vlastné sociálne zariadenie, TV-SAT. Ubytovať sa môžete v jedno- až 3-lôžkových izbách, izbách rodinného typu, ako aj v novozrekonštruovaných apartmánoch. Izby majú balkóny s výhľadom na okolité hory. Všetky izby sú prístupné aj výťahom. Hoteloví hostia majú v dennom bare bezplatné WiFi.

Cena 1 osoba/noc: od 12,50 € mimo sezóny, od 19 € top sezóna.

Viac informácií na: www.hrabovohotel.sk

 


Hotel Malina (0 km)

Hotel Malina sa nachádza v rekreačnom stredisku Malinô Brdo, v pohorí Veľkej Fatry, v nadmorskej výške 960 m nad centrom dolného Liptova – Ružomberkom. Hotel je situovaný priamo v lyžiarskom stredisku Skipark Ružomberok v blízkosti lyžiarskych vlekov.

Hotel je vhodný nielen na rekreáciu a rodinné pobyty, ale aj na firemné a obchodné stretnutia, prezentácie, spoločenské podujatia a kongresovú turistiku. Ponúkame aj bezplatný prístup k internetu – Wi-Fi free. 

Cena 1 osoba/noc: od 16 € mimo sezóny, od 40 € top sezóna.

Viac informácií na: www.hotelmalina.sk


Hotel Áčko *** (1 km)

Hotel sa nachádza na začiatku rekreačnej oblasti Malinô Brdo. Od centra mesta je vzdialený 1,5 km. V hoteli sa nachádzajú vstupná hala s recepciou, denný bar, reštaurácia, 2 salóniky a relax centrum. Hotel disponuje 19 izbami, z toho 6 izieb je jednolôžkových s prístelkou a 13 je apartmánov s manželskou posteľou. Pre ubytovaných hostí poskytujeme bazén a fitnes grátis, ostatné služby ako sauna, solárium a vírivka sú spoplatnené. 

Cena 1 osoba/noc: od 19 € do 25 € mimo sezóny; od 22 € do 28 € v top sezóne.

Viac informácií na:  www.hotelacko.sk


Hotel Steve *** (28,9 km)

HOTEL STEVE *** stojí v centre najnavštevovanejšej turistickej destinácie na Liptove v Liptovskom Mikuláši. Hosťom ponúka ubytovanie v izbách a apartmánoch s trojhviezdičkovým štandardom.

Súčasťou služieb hotela sú výdatné raňajky, biliardový stôl, bezplatný wi-fi internet v celom objekte, konferenčný salónik pre 25 osôb a bezplatné parkovanie. Hotel sa nachádza na začiatku historickej pešej zóny mesta, preto je ideálny na plánovanie turistických a spoznávacích trás a na obchodné stretnutia.

Cena 1 osoba / noc: od 19,75 €.

Viac informácií na: www.hotelsteve.sk


Kúpele Lúčky (16,1 km)

Kúpele ponúkajú širokú škálu pobytov pre všetky vekové kategórie. Pobyty zahŕňajú stravu, ubytovanie v rôznych ubytovacích kategóriách, procedúry, vstupy do bazénov. V ponuke sú aj lyžiarske pobyty s 15 % aj 30 % zľavou. Liečivá termálna minerálna voda okrem gynekologických ochorení lieči aj ochorenia pohybového ústrojenstva a je vhodná na prevenciu a liečbu osteoporózy.

Cena 1 osoba/noc: od 44 €.

Aqua-Vital Park – vonkajší rekreačný bazén (voda 28 – 33 °C), vonkajší sedací bazén s liečivou vodou (36 – 38 °C), vnútorný liečivý bazén (33 – 35 °C) a vitálny svet.

Viac informácií na: www.kupele-lucky.sk

Ďalšie možnosti ubytovania:Lyžiarske stredisko

Spolu 12 km zjazdoviek Spolu 12 km
zjazdoviek
Až 3,9 km dlhá zjazdovka Až 3,9 km dlhá
zjazdovka
8-miestna lanovka 8-miestna
lanovka
8 vlekov a lanoviek 8 vlekov
a lanoviek
Vyžitie aj pre nelyžiarov Vyžitie aj pre
nelyžiarov