7.-8.3. SP v zjazdovom lyžovaní žiakov

Majstrovstvá Slovenska v zjazdovom lyžovaní žiakov v slalome a obrovskom slalome.  

22.2. Malinô Brdo Night Skialp Challenge

10. ročník  večerných skialpinistických pretekov „Malinô Brdo Night Skialp Challenge 2020„, ktorý je zaradený Slovenskou skialpinistickou asociáciou ako 4. kolo Slovenského pohára v skialpinizme.    

25.1. Ružomberský medvedík- presunuté na 9.2.

3.kolo Rossignol cup – Slovenský pohár v zjazdovom lyžovaní – kategória predžiakov presunuté na 9.2.2020 Podrobné propozície …      

15.2. Expres snow party

V sobotu 16. februára sa budeme na Malinnom Brde opäť  baviť!  Čaká na vás kopec zábavy a súťaží. Viac info už čoskoro ….          

Skialp

Spravte niečo pre svoje zdravie, pohyb na lyžiach vo voľnom teréne ponúka športové vyžitie na čerstvom vzduchu a nezabudnuteľné  zážitky. V cene zapožičania je aj inštruktor, ktorý vás bude sprevádzať a ukáže vám tu správnu trasu. Pozri aj fat bike

Výlety v okolí

Pamiatky, galérie a múzeá. Okolie Maliného Brda ponúka možnosti na strávenie nádherných chvíľ aj pri pamiatkach a umení.

Škola lyžovania a snowboardingu

Využite kvalitné služby našej školy ak sa chcete naučiť lyžovať alebo snowboardovať, prípadne ak sa chcete v niečom zdokonaliť. Sme tu pre vás.

Snow Park

Osem druhov prekážok a terén, ktorý udržiavajú nielen shaperi, ale aj ratraky.

Lyžovanie a snowboard

Široký výber lyžiarskych tratí pre všetky vekové kategórie, od jednoduchých až po adrenalínové. Vyberte si zjazdovku, ktorá vám vyhovuje.